Duyurular

Duyurular

ÖNEMLİ !!!


23.3.2017

 

 

Siz sayın müşterilerimizin önemle dikkatine...

        Son yıllarda artan fake dedektiflik firmaları Çeşitli şehirlerde şube veya ofisleri varmış gibi google üzerinde blog sayfalar oluşturup farklı mail adresleriyle sizleri yine aynı adrese yönlendirmekte ve sanki  o şehirlerde iletişim ofisleri varmış imajı yaratıp güveninizi suistimal etmektedirler.

        Bununla birlikte dedektiflik işinde  bütçe planlaması her olaya, şehre, süreye, birçok faktöre göre farklılık gösterirken adeta fix fiat verip kampanya düzenlercesine tek fiat üzerinden haftalık 2-3 bin lira gibi içeriği ve gerçekliği olmayan yalan haber ve reklamlarla gündemdedirler.Takdir edersinizki metropol şehirlerimiz, İstanbul, izmir, Ankara,Bursa,Adana,Konya da yapılacak bir haftalık reel takip şartları ile Eskişehir,Antalya,Balıkesir,Muğla,Aydın, gibi, yada daha küçük ölçekli, Isparta,Burdur,Afyon,Rize,Artvin,Trabzon gibi nüfus anlamında daha küçük ölçekli şehirlerimizdeki toplumsal yaşamsal,nüfus,kitle, veya burada sıralayabileceğimiz bir çok alternatifi gözetmeksizin tek fiat üzeriden bu iş yapılamaz.

Biraz açıklamak gerekirse büyük şehirlerdeki avantaj farkedilmemeyi ama maliyeti,küçük şehirlerdeki avantaj düşük maliyeti ama farkedilip deşifre olma ihtmalini doğurmakla beraber birindeki avantaj,dezavanataja rahatlıkla dönüşebildiğinden ister istemez işin zorluğu kolaylığı ve maliyet adına farklılığı otomatikman getirir.Bunlar yokmuş gibi her şart ve her şehirdeki olay dolayısı ile fiat ve zorluk anlamında aynı değerlendirilemez.

Sizden hangi şehir olursa olsun en azından bir haftalık reel takip,eş takibi,evlilik öncesi araştırması,kayıp kişi takibi gibi reel takip gerektiren 2-3 bin lira talep eden hangi dedektiflik olursa olsun uzak durunuz zira bir haftalık takibin maliyeti bile değildir.

 Yaklaşık 15 yıldır bu sektörün ilklerinden,öncülerinden olan zeynepk dedektiflik Bu bilgilendirmeyi siz sayın halkımıza,müşterilerimize mağdur olmamaları adına borç bilir, dedektifnizi seçerken çok dikkatli olmanızı salık veririz.Müşterimiz olun olmayın 7/24 destek için bizi arayabilirsiniz.

zeynepk dedektiflik.
3060 kez okundu
sayın psk.serap DUYGULU hanımefediye teşekkürü borç biliriz.VideolarDİKKAT !...ÖNEMLİ !!!Ücretsiz DestekAntalya 2016 2. ofisimiz
Toplam Kayıt: 6 [6 - 1] arası   
Sayfa: 1