Duyurular

Duyurular

Ücretsiz Destek


23.3.2017

 

 

Son yıllarda artan fake dedektiflik firmaları Çeşitli şehirlerde şube veya ofisleri varmış gibi google üzerinde blog sayfalar oluşturup farklı mail adresleriyle sizleri yine aynı adrese, aynı sayfaya yönlendirmekte ve sanki  o şehirlerde iletişim ofisleri varmış imajı yaratıp güveninizi suistimal etmektedirler.

        Bununla birlikte dedektiflik işinde bütçe planlaması her olaya, şehre,süreye, birçok faktöre göre farklılık gösterirken adeta fix fiat verip kampanya düzenlercesine tek fiat üzerinden haftalık 2-3 bin lira gibi içeriği ve gerçekliği olmayan yalan haber ve reklamlarla gündemdedirler.Takdir edersinizki metropol şehirlerimiz, İstanbul, izmir, Ankara,Bursa,Adana,Konya,Mersin,Gaziantep gibi şehirlerde yapılacak bir haftalık reel takip şartları ile Eskişehir,Antalya,Balıkesir,Muğla,Aydın,Kayseri gibi, yada daha küçük ölçekli, Isparta,Burdur,Afyon,Rize,Artvin,Trabzon, nevşehir,kırkkale,yozgat,çorum, gibi nüfus anlamında daha küçük ölçekli şehirlerimizdeki toplumsal, yaşamsal,nüfus,kitle, veya burada sıralayabileceğimiz bir çok alternatifi gözetmeksizin tek fiat üzeriden bu iş yapılamaz.

      Biraz açıklamak gerekirse büyük şehirlerdeki avantaj farkedilmemeyi ama maliyeti,küçük şehirlerdeki avantaj düşük maliyeti ama farkedilip deşifre olma ihtmalini doğurmakla beraber birindeki avantaj,dezavanataja rahatlıkla dönüşebildiğinden ister istemez işin zorluğu kolaylığı ve maliyet adına farklılığı otomatikman getirir.Bunlar yokmuş gibi her şart ve her şehirdeki olay dolayısı ile fiat ve zorluk anlamında aynı değerlendirilemez.

      Kaldıki haftada en az 5-8 şikayet telefonu almaktayız.Yasal boşluğundan dolayı art niyetli bir çok firma müşteri ile anlaşma aşamasında mümkün olmayan hizmet ve hizmet şartlarına, müşterinin istediği her alternatife tamam deyip işi aldıktan sonra çok kişi muhatap bulamamış iletişim bilgileri telefonları bloke edilmiştir.Kampanya düzenler gibi ucuz fiat vermelerinin muhtemel sebebi Sizlerle yapılan anlaşma süresi içerisindeki gün sayısından sadece bir iki günü çalışıp geri kalan günlerde hizmet verilmeyeceği sebebiyle maliyet düşüklüğünün tek açıklamasıdır.

      Sizden, hangi şehir olursa olsun en azından bir haftalık reel takip,eş takibi,evlilik öncesi araştırması,kayıp kişi takibi gibi reel takip gerektiren 2-3 bin lira talep eden hangi dedektiflik olursa olsun uzak durunuz, zira bir haftalık takibin maliyeti bile değildir.

     Son olarak bu firmaların uyguladıkları ve en çok karşılaştığımız şikayet mevzusu olan konu ise fake dedektiflik ofisi anlaşma yaparken, anlaşılan fiata herşey dahil kapsamında sizi ik aşamada ikna için kabul edip süre sonunda elde edilen belge veya bilgiyi extra ücret talep ederek bir anlamda şantaj yada durumdan istifade mantığında kullanmaktadırlar, zeynepk dedektiflik sözleşme yaparken bu konuyu açıkca yazıya döker, hem 3. şahıslara asla bilgi vermez, hemde anlaşılan fiata elde edilen her bilgi, belge dahildir açıklamasını dahil eder.Aksi yönünde davranılması durumunda hukuksal yasal her türlü sorumluluğu kabul eder.

      Yaklaşık 15 yıldır bu sektörün ilklerinden,öncülerinden olan zeynepk dedektiflik Bu bilgilendirmeyi siz sayın halkımıza,müşterilerimize mağdur olmamaları adına borç bilir, dedektifinizi seçerken çok dikkatli olmanızı salık veririz. Müşterimiz olun olmayın 7/24 destek için bizi arayabilirsiniz.

  zeynepk dedektiflik

 

Sorununuza çözüm ararken dolandırılıp tehdit veya şantaja maruz kalmayınız Araştırmadan, soruşturmadan karar vermeyiniz.



3040 kez okundu




sayın psk.serap DUYGULU hanımefediye teşekkürü borç biliriz.



Videolar



DİKKAT !...



ÖNEMLİ !!!



Ücretsiz Destek



Antalya 2016 2. ofisimiz




Toplam Kayıt: 6 [6 - 1] arası   
Sayfa: 1