Kayıp kişi Adres tesbiti


 Kayıp şahıs araştırmaları  Türkiyenin ilk kadın dedektiflik bürosu zeynepk dedektiflğin üzerinde durduğu en önemli konuların başında gelmektedir. Bu başlık altında kayıp şahıs araştırmasını en önemli kılan zaman ve zamanla yarış kavramıdır.Zira kayıplar için ilk 24 saat 2. 48 saat ve sonrasında açılan zaman aralığı kayıp şahsı hem bulmak hemde sağlığı ile alakalı sorun yaşamadan erişebilmenin ilk ve önemli faktörüdür.

Kayıp şahıs araştırmaları oldukça zor bir konudur ve uzmanlık ister. Bu konuda uzman dedektif birimimiz başarıyla hizmet vermektedir. Kayıp vakalarında önemli olan fazla vakit geçirilmeden işe koyulmaktır.Elde olan veriler dedektiflerimiz tarafından her detayı ile incelenir. Uygun çalışma metodu belirlenir  ve uygulamaya başlanır. Bu konuda yardımcı olacak her bilgi çok fazla önem taşımaktadır.
      Kayıp vakası gerçekleştikten sonraki süre sonuca giden yolu daha fazla zorlaştırmaktadır.Bu durum göze alındığında vakit kaybetmeden temasa geçilirse daha olumlu sonuçların alınması muhtemeldir. 

     Uzun zaman önce gerçekleşen kayıp vakaları farklı bir araştırma tekniği gerektirir. Bu konuda uzman olan dedektiflerimiz sonuca gidecek her yolu kullanırlar. Konuyu daha ayrıntılı görüşmek için lütfen iletişim bölümünde bulunan telefonlarımızdan bize ulaşınız.

Ancak eğer bir kadın esini takip ettiriyor ve yakalatıyorsa ondan boşanmak için yaptırıyor bunu. Çünkü zaten eşinin onu aldattığından hemen emin olabiliyor kadın. Yıllarca da buna göz yumuyor. Dedektiflik isini ise boşanma davası açarken elinde delil olsun diye ya da her olayda onun başına kakmak için yapıyor. Yani kendi egosunu tatmin etmek, erkeği aşağılamak ve istediklerini yaptırabilmek için kullanıyor bu delili.      Erkekler de aldatan eslerini takip ettiriyor. Çünkü olay yerinde kötü bir şey yapmamak için eslerini kendileri dışında birinin takip etmesini istiyorlar. Erkekler eğer aldatmayı ispat ederlerse kesinlikle boşanıyorlar. Ama kadınlar kolay affedebiliyor." Aldatma olaylarını genelde bir kaç gün içinde çözdüklerini anlatan Zeynep K.,: "Zaten aldatan kişiyi yakalamak ortalama 1 hafta sürüyor. Bugüne dek finanse edildiğimiz müddetce çözemediğimiz her hangi bir dava olmadı, hatırladığım en uzun süreç 61 gün sürmüştü ve belgemizi bayan müşterimize teslim etmiştik.

ADRES TESPİTİ      
Adres tesbiti zeynepk dedektifliğin hizmetleri arasında olmakla beraber yasal düzenleme icra hukuku ihtiyati haciz ve icra kanunu ile alakalı güncel ve net bilgileri (İİK) avukatınıza danışmanızı salık verir akabinde avukatınızla irtibatınız sonucunda hizmetimizden yararlanabilirsiniz.                  Adresi tespit edilmesi istenen kişi ile müşteri (başvuran) arasında ticari, hukuki ya da aile bağının bulunması gerekmektedir. Müşteri, belirtilen ilişkiyi belgelerle kanıtlaması halinde aranılan kişinin adresi tespit edilecek.  Açıklama: Ticari        : İş veya ticaret ilişkisinin olması, Hukuki      . Hakkında açılmış veya açılacak bir davanın olması, Aile bağı   : Aile fertlerinden biri olması, 
Adresin bulunmasındaki amaç: 1-Maddi-manevi zarara uğramış kişi veya kişilerin mağduriyetinin giderilmesinde. 2-Bu sebeple açılmış her hangi bir davanın çabuk sonuçlanmasında.3-Özellikle Adaletin gerçekleşmesinde yarar sağlamalıdır.

     Mahkeme veya icra dairelerinde, alacaklı tarafından aleyhine alacak davası açılmış aranılan, borçlu veya dolandırıcıların bilinmeyen adresinin tespit edilmesi.
Boşanma, velayet, nafaka ve tazminat davalarında davacı, davalı, tanık ve diğer tarafların adresinin tespit edilmesi.
Aile bağı olan kişilerin bulunması amacıyla adres tespiti yapılması.
Yukarıda belirttiğimiz kurallar çerçevesinde bulunması istenen kişinin adresi, mevcut bilgiler doğrultusunda araştırılıp tespit edilecek.
 Müracaatçıların dikkatine! Adresin bulunması neticesindeki gelişmelerin, özellikle her hangi bir suçun oluşmasına neden olabileceğinin anlaşılması halinde; adres tespiti hizmeti verilmeyecektir. 


Sorununuza çözüm ararken dolandırılıp tehdit veya şantaja maruz kalmayınız Araştırmadan, soruşturmadan karar vermeyiniz.

Kayıp kişi Adres tesbiti