Evlilik Öncesi Araştırma


 

Evlilik öncesi araştırma kapsamında, Almanya Amerika Belçika Avustralya Hollanda Fransa İngiltere isveç isviçre başta olmak üzere, çeşitli ülkelerde yaşayan gurbetçilerimiz Dedektiflikte profesyonel, hizmette kalite ve güvenden ödün vermeyen, Profesyonel sırdaş mantığı ile hareket eden zeynepk dedektiflik, bu ülkelerdeki gurbetçilerimize yada bir süre iş gereği yurt dışında kalma durumu söz konusu olan müşterilerimize evlenmek istedikleri kişinin aslında kim olduğu konusunda ihtiyaç duymaktadırlar. En sık rastladığımız durum ise Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile beraber sanal arkadaşlık tanışma siteleri gibi oluşumlar dolayısı ile başlayan ve yakınlaşma söz konusu olduğunda ilişkinin ciddi bir birlikteliğe dönüşmesi durumunda eş adayınıı daha iyi tanımak etki ve sosyal çevresini, aile ve kültürel yapısını tanımak, bilmek son derece hakkınızdır. Kaldıki bir çok yalan dolan sahte kimlikle sanal avcı pozisyonunda bu işi meslek haline getirmiş o kadar çok insan söz konusu olduğu aşikar. (Takip hikayeleri başlıklı sayfamızda bu konuda yaşanmış olaylarımız mevcut) Haliyle gerçekleri öğrenmek bu durumda son derece gerekli. İşte tam bu noktada sizden aldığımız bilgilerle karşı tarafın bilgilerinin örtüşüp örtüşmediği gerçeklerle ne kadar alakalı yada alakasız olduğu aşamasında bir evliliğe yani ciddi bir sorumluğa adım atmadan önce profesyonel destek ve sırdaşınız zeynepk dedektiflik sizlerin yanındadır.

    Evlenceğiniz kişinin sizden önceki hayatı hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz. Daha önceden evlilik yaşadımı, yaşadıysa neden ayrıldı. Kötü alışkanlıkları varmı. Aile yapısı size uygunmu. Nasıl biriyle evleneceksiniz.Evleneceğiniz kişinin tüm geçmişini sizin için araştırıyoruz. 

Bu gibi konularda dedektiflik büromuz ve dedektif ekibimiz size bilgi verecektir. ZEYNEP K Dedektiflik Antalya İstanbul Eskişehir merkezli yönlendirmeyle bütün TÜRKİYE'de bireysel dedektiflik kapsamında size "Evlilik Öncesi Araştırma" konusunda profesyonel ekibimizle destek oluyor.

Sorununuza çözüm ararken dolandırılıp tehdit veya şantaja maruz kalmayınız Araştırmadan, soruşturmadan karar vermeyiniz.

Evlilik Öncesi Araştırma