Ücretlendirme


Ücretlendirmede Her başvuru kendi içeriği bünyesinde fiatlandırılır. işlem yapılacak ülke – şehir – süre – istenilen hizmet içeriği, takibin (12/24) hangi saat dilimlerinde olacağı,Takip edilmesi gereken tarafın araç marka kalitesi, eşlerin beraber yada ayrı yaşadığı, takibi yapılacak kişinin Kurum yada kendi işi olup olmadığı, Gece hayatı olup olmadığı gibi Bir çok unsur bu anlamda belirleyici unsurlardır. Hiç bir iş diğerine göre fiatlandırılmaz. Hiç bir iş bir diğer işe emsal teşkil edemez. Her reel takip yada her iş kendi bünyesindeki şart ve koşullara göre değerlendirilir.

 Her ne şekilde olursa olsun Size 1 haftalık reel takip için 2-3 bin lira fiat veren sözde dedektiflik firmalarından kesinlikle sakınınız, Zira 1 haftalık takibin sadece masrafı bile bu kadar değildir. Ayrıca sonuç odaklı takip diye adlandırdığımız finans konusunda sorunsuz takiplerde Bu güne dek finanse edildiğimiz müddetçe sonuçlandıramadığımız hiçbir işlem söz konusu olmamıştır.

PROFESYONEL DEDEKTİFLİK HİZMETİ ALMAK İSTİYORSANIZ GÜNLÜK ŞU KADAR - HAFTALIK BU KADAR GİBİ ALDATMACALARA ve SÖZDE KAMPANYALARA KANMAYINIZ.

 

          Özel dedektiflik, adı üzerinde özel çalışmayı gerektirir. Her olay için Ayrı fizibilite çalışması yapılır, Takibin yapılacağı şehir - trafik durumu - işyerinin ev yada ikamet arası ile uzaklığı - eşlerin ayrı yada beraber yaşıyor olması- Takip edilecek kişinin kendi işyeri yada bir kurumda çalışıyor olduğu -Kullandığı araç markası - Gece hayatı,yada eğlence yerleri alışkanlığı - Takibin süresi gibi daha bir çok alternatif sayılabilir. Nasıl olurda bunlar göz ardı edilerek A+ plus bir takiple B- bir takip hiçbir değerlendirme fiyatlandırma işin zorluğu gibi yukarıda saydığımız değerler göz önüne alnmadan nasıl fix fiyatlandırılır? 

 

            Sorununuza çözüm ararken,sahte dedektiflik firmalarına prim vermeyip, dolandırılıp tehdit veya şantaja maruz kalmayınız.Araştırmadan, soruşturmadan karar vermeyiniz.15 Yılı bulan profesyonel sırdaşınız ve profesyonel ekibiyle Tüm TÜRKİYE'de Başta Antalya - Eskişehir - İstanbul ofisleriyle çalışmalarına başlayan sektörün en eski ve donanımlı firması zeynepk dedektifliktir.

 

 

 

 

 2004 yılında Eskişehirde TÜRKİYEnin ilk bayan dedektiflik ofisi dedektifzeynek.com adresli firmamızı açtığımızda ortalama beş kadar firmayken bugün yasal boşluk sonucu Ne yazık’ki bazı art niyetli dedektiflik firmaları türemiş olup ücretlendirme konusunda neredeyse kampanyalar düzenlemekte, işin içerik ve gerçeğiyle uzaktan yakından alakasız fiat teklifleri sunmakta ve siz değerli müşterilerimizi mağdur etmektedirler,akabinde sözde  takip sonucu olası elde edilen belgeyi müşteriye teslim için sözleşme dışı extra ücret talep etmektedirler, Siz müşterilerimizin bu konuya dikkatini özellikle çekmek ister, sözleşme içeriğinde anlaşılan ücretin belge teslimi dahil olması konusunu göz ardı etmemelerini salık veririz.


  

     Sorununuza çözüm ararken dolandırılıp tehdit veya şantaja maruz kalmayınız Araştırmadan, soruşturmadan karar vermeyiniz.

 

Dedektifzeynepk.com Özel Dedektif

Ücretlendirme