Basında Biz


 Eş takibi - kayıp kişi araştırması - evlilik öncesi araştırması - öğrenci takibi ve bağımlı olma ihtimali çerçevesinde hizmet veren ve ilk olarak ESKİŞEHİR İSTANBUL ANTALYA ofislerini açarak sektörün ilk firması demek belki çok iddialı olur ama kesin olan TÜRKİYE'nin İLK KADIN DEDEKTİFİ - zeynepk dedektifliği diğerlerinden ayıran en önemli özellik, bu güne dek katıldığı ulusal kanallarda canlı yayınlarda müşteri memnuniyetini dile getiren referans niteliğindeki program ve röpotajlardır. Zeynepk dedektiflik sözleşme yaparken Her detayı açıkca yazıya döker. Muhatap müşteri dışında 3. şahıslara asla bilgi vermez, elde edilen her bilgi ve belge fiata dahildir açıklamasını alternatifsiz Ekler. İşlem sonrası verileri kayıtlardan siler. Aksi yönünde davranılması durumunda hukuksal, her türlü sorumluluğu kabul eder.15 yılı bitirirken geride başarı ile bıraktığımız 1000 üzerinde müşteri memnuniyetli dosya ve bu işin TEK güvencesi olan ULUSAL medya REFERANSIMIZDIR...

TÜRKİYENİN İLK BAYAN DEDEKTİFİ ZEYNEPK dedektiflik bürosu 2004 yılında ilk ofisini Eskişehir esnaf sarayı yerleşkesinde açmış olup akabinde 2009 da İstanbul - 2010 Antalya ve yine 2016 da Antalya da 2. ofisini açmakla beraber yaklaşık 15 yıldır tüm TÜRKİYE' de hizmet vermekte olup, profesyonel ekibi ile tüm illerimizde örgütlenerek çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm Türkiye çapında profesyonel ve deneyimli kadromuzda 24 saat hizmet vermekteyiz. Ayrıca Tüm Türkiye' de talep üzerine ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Profesyonel ekibimizle tüm taleplerinize cevap verebilecek deneyim ve birikimimizle hizmetinizdeyiz.

Zeynepk dedektiflik Türkiye’nin ilk bayan dedektiflik firmasıdır. Profesyonel sırdaş mantığı ile hareket eder. İşlem sonrası verileri kayıtlardan siler. Asla 3. şahıslara bilgi vermez. Belge ve bilginin gücüne inanır. Kurumsal ve Bireysel faaliyetlerde hizmetinizdedir.

 

          Kanal D de sunuculuğunu seda sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı,hafta içi her gün saat 10.00 da canlı olarak ekrana gelen programda, seda sayan yine birbirinden ünlü isimleri konuk etmeye devam ediyor.Dedektif deniz bey ve Zeynep hanım,seda sayana konuk oldu. Nadide sultan ve Tarık Tüfekçi' nin de konuk olduğu programda deniz bey ve Zeynep hanım Türkiye de dedektiflik aldatma ve aldatılmanın vardığı nokta, suiistimal edilen dedektiflik işi ve çalışmaları hakkında seda sayanın sorularına uzman gözüyle cevap verdi.        


       ATV'de  Zahide (Yetiş) hanımın programında daha önce eşi ile sorun yaşayan müşterimiz Neşe hanımın kendisi için gerçekleştirdiğimiz reel takip ve sonuca ulaşmamızın sonrasında  bizden istediği hizmeti kısa zamanda ve tam almış olmanın ve dahasında  memnuniyeti sebebiyle katıldığımız program.    

Çocukluğumdan bu yana bir şeylerin farkında olmak, sırıtan yada eğreti duran detayları istem dışı olsa bile farketmek, insan davranışları,insan psikolojisi, kişilik yansımaları, sosyal psikoloji, davranış bozuklukları normallik yada anormal davranışların bir şekilde gözlemimden kaçmadığını farkettim.Bunun yanında yaşım ilerledikçe yine dikkatimden kaçmayan arkadaş eş dost çevremdeki ikili ilişkiler ve beyaz yalanlar, iyiden iyiye gündemime oturduğunu keşfettim.Özel Dedektiflik, Türkiye’miz için gerekli bir meslektir ve Özel Dedektiflik Yasası çıkarılmalıdır. Yasanın çıkması ile yeni bir sektör oluşacağı gibi, yeni bir uzmanlık ve eğitim alanı oluşacaktır, aynı zamanda suçların aydınlatılmasında da daha fazla yol kat edilecektir.

           (Eskişehir kanal 26 Kayıt altında programı)
             Bizlere duyulan ihtiyaç yasal prosedürler çerçevesinde kolluk güçlerinin zaman zaman yetersiz ve etki alanı dışında kaldığı durumlarda söz konusu olabiliyor.Vatandaş savcıya şikayetini arz eden bir dilekçe verir. O da araştırılması için konuyu karakola havale eder. Polis verilen adrese bakar, orada varsa müdahale eder, yoksa bölgesinin dışına çıkamaz. Artık bu işin peşini bırakmak zorunda kalır. Burada bizim işimiz başlar, takibi sonuna kadar sürdürürüz. Bankalar özellikle, bankaya yanlış adres vererek, kredi kartı borcunu ödememek için izini kaybettirmeye çalışan şahısların izini bulmak için bizlere başvuruyor.
      Aldatma olayı varsa, tarafımızdan fotoğraflarla belgelenebiliyor ve gerektiğinde mahkemede tanıklık yapılabiliyoruz. Borçlusunu kaybeden alacaklı ve çocuğunu takip ettirmek isteyen ailelerin başvurduğu birçok vaka söz konusu. 06.12.2006                            

      Profesyonelce 2004 yılında başlayan ve bugüne dek yaşanan iş sürecinde müracaatların %95'i eş takibi yönünde oluyor.Yine bu %95 müracaatın çok büyük bir yüzdesini hanımlar oluşturuyor.Erkek,farklı sebeplerle aldatıldığını kimseyle paylaşmayı ve kimse tarafından bilinmesini istemiyor. 

                        Her olay kendi bünyesinde detaylandırılır.Fizibilite çalışması yapılır.En küçük ayrıntıya kadar incelenip,ekibimiz tarafından izlenecek yol belirlenir.       Bugüne dek hiçbir işte sonuca ulaşmama durumu söz konusu olmamıştır.Ancak;müşterimizin ekonomik gücü,bizlere sunacağı imkanlar,başarıyı çok büyük ölçüde etkilemektedir.Yaklaşık 15 yıldan bu yana tecrübe ve deneyimlerimiz,en az 1 haftalık takibin %90 oranında başarıya götürdüğünü ispatlamıştır. 08/03/2009


    Röportaj : Antalya expres simru silahtaroğlu 

                     Sorununuza çözüm ararken dolandırılıp tehdit veya şantaja maruz kalmayınız Araştırmadan, soruşturmadan karar vermeyiniz.

Basında Biz