Hakkımızda


ANTALYA İSTANBUL ESKİŞEHİR de ilk hizmetlerini vermeye başlayan daha sonra halkımızdan gördüğü yoğun talep ve dürüst çalışma prensipleri ilkeli sırdaş ve profesyonel hizmet anlayışı sonrasında TÜRKİYENİN ULUSAL KANALLARINDA KATILDIĞI  PROGRAMLARDA REFERANSINI VE RÜŞTÜNÜ İSPAT ETMİŞ İLK PROFESYONEL KADIN DEDEKTİFİ ZEYNEPK DEDEKTİFLİK  

Takdir edersinizki işimizin özelliği ve prensibi olarak gizlilik ve sırdaşlık özel hayata saygı kavramları çerçevesinde geçmişte müşterimiz konumunda bulunan profesyonel destek verdiğimiz hiç bir işlemi referans olarak vermek bir yana bahis mevzu bile etmek, iş anlayışımız ve güven adına son derece ters düşmekle birlikte referans olarak en gerçekçi en realist ve belkide en güzel referans, ULUSAL veya yerel medyada katıldığımız (ATV zahide yetiş)- (KANAL D Seda sayan) -( SHOW TV Ateş hattı) - (TRT bellgesel kuşağı ) (AVRUPA KANAL Türkiyede özel dedektiflik) (KANAL 26 kayıt altında) Akşam - Takvim - Sabah - Vatan - Posta - Hürriyet - Sakarya - Antalya expres gibi Gazete röportajlarıdır.

TÜRKİYENİN İLK BAYAN DEDEKTİFİ ZEYNEPK dedektiflik bürosu 2004 yılında ilk ofisini Eskişehir esnaf sarayı yerleşkesinde açmış olup akabinde 2009 da İstanbul - 2010 Antalya ve yine 2016 da Antalya da 2. ofisini açmakla beraber yaklaşık 15 yıldır tüm TÜRKİYE' de hizmet vermekte olup, profesyonel ekibi ile tüm illerimizde örgütlenerek çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm Türkiye çapında profesyonel ve deneyimli kadromuzda 24 saat hizmet vermekteyiz. Ayrıca Tüm Türkiye' de talep üzerine ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Profesyonel ekibimizle tüm taleplerinize cevap verebilecek deneyim ve birikimimizle hizmetinizdeyiz. Profesyonel ve sırdaş mantığı ile hareket ederiz. muhatap müşteri dışında asla 3. şahıslara ASLA  bilgi vermeyiz.

         

ZEYNEP K Dedektiflik hayatınızı kolaylaştırmak, içinden çıkılmaz sorunlarınızda sizlere yardımcı olmak ve hukuk karşısında haklarınızı korumak, ışık tutmak, sizlere el ve ayak olmak üzere var olmuştur. Bazen ummadığınız bir anda, bir olayla karşılaştığınızda şaşırıp kalırsınız, sığınacak sakin bir liman, başınızı koyacak bir dost ararsınız.En yakın ve en sevdiğiniz kişilerden bile ihanet görür veya şüphe duyarsınız ama bir türlü emin olamazsınız. Tıpkı kâbuslu bir rüya görürde inanamazsınız. Keşke gerçek değildir diye Tanrıya yalvarırsınız ve karmakarışık duygular içerisinde olduğunuz anlar olur, yaşam çekilmez hale gelir.


Bazen öyle zamanlar görürsünüz ki, telafisi mümkün olmayan ve olamayacak durumlarda karamsarlığa kapılırsınız ama panik ve endişeye gerek yok. Çünkü 'ZEYNEP K DEDEKTIFLIK’ sizlerle yaşanacak ortamlar hazırlamak için vardır." Hep yanınızda olacaktır.

         Sorununuza çözüm ararken dolandırılıp tehdit veya şantaja maruz kalmayınız Araştırmadan, soruşturmadan karar vermeyiniz

Hakkımızda